Tantao Beach House Com Piscina E Churraqueira
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Κατάδυση |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Κατά τη διαμονή στη βίλα Tantao Beach House Com Piscina E Churraqueira Πόρτο Σεγκούρο με 3 υπνοδωμάτια, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Μνημείο της Ανακάλυψης, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 6 χλμ.
Το Centro Historico de Porto Seguro απέχει κατά προσέγγιση 15 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτή τη βίλα με 3 μπάνια, ενώ το Μουσείο του Πόρτο Σεγκούρο είναι σε απόσταση περίπου 20 λεπτών οδικώς.
Η θέα στον κήπο αναβαθμίζει την ποιότητα διαμονής. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Διατίθενται επίσης στεγνωτήρας μαλλιών.
Μικρή κουζίνα είναι έτοιμη για μαγείρεμα και διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Manga Rosa Espetaria προσφέρει λιχουδιές βραζιλιάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Οι ταξιδιώτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο αεροδρόμιο Πόρτο Σεγκούρο, που απέχει 5 χιλιόμετρα από αυτή την παραθεριστική κατοικία.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Κατάδυση
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Χώρος ενδυμασίας
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Tantao Beach House Com Piscina E Churraqueira έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Tantao Beach House Com Piscina E Churraqueira μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πόρτο Σεγκούρο από η βίλα Tantao Beach House Com Piscina E Churraqueira;
Η βίλα Tantao Beach House Com Piscina E Churraqueira απέχει 5 χλμ. από το Πόρτο Σεγκούρο. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Tantao Beach House Com Piscina E Churraqueira;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Tantao Beach House Com Piscina E Churraqueira με το κατοικίδιο ζώο σας.